Блог
2020-12-15

ТМ Francelli – золоті прикраси в стилі неокласика

Стиль неокласика з’явився на початку ХХ століття і став повною протилежністю декоративній надмірності стилю модерн. Прагнення до новизни швидко змінилося ностальгією за минулим, після чого неокласика наздогнала і перегнала стиль модерн за своєю популярністю, витіснивши його на задній план. Поєднавши в собі багатство класики і всі побажання сучасної жінки, стиль неокласика став фаворитом в світі моди.

Втіливши в собі вишукану красу і використання сучасних технологій, неокласика залишається провідним трендом світової моди ось уже кілька сезонів поспіль. Яскравим прикладом прикрас в стилі неокласика є ТМ Francelli.

Італійські ювеліри, що створюють золоті прикраси ТМ Francelli, використовують сучасні технології Elektroform і Electrofusion. Дані технології в поєднанні з модним дизайном дозволили створити унікальні прикраси класичного стилю в сучасній інтерпретації. Ювелірні прикраси в стилі неокласика вдало поєднуються як з діловим костюмом, вечірньою сукнею, так і одягом в стилі «casual». Вони здатні прикрасити будь-який наряд, так як виглядають приголомшливо елегантно і стильно.

Fr_big-violet_set_bg-black

НАЗАД