Блог
0021-04-25

ТМ “Francelli»: королівські італійські прикраси для справжньої леді

Кожному хочеться розгадати заповітну таємницю жіночої привабливості. Вона ховається у внутрішній впевненості у власній привабливості і любові до оточуючих. Все це вдало підкреслюють вишукані прикраси з жовтого золота, які залишаються в основі стильних образів.

Модні тенденції характеризуються мінливістю, але, головне прагнення залишається незмінним – гармонійно поєднувати прекрасне з комфортним. Життя в мегаполісі схожа на швидку зміну кадрів улюбленої кінострічки, але справжні леді вміють залишатися яскравими і приковувати тисячі захоплених поглядів.

Ні для кого не секрет, що Італія – батьківщина передових трендів, сучасної інтерпретації класичних традицій і неймовірних прикрас, які переносять в світ Боттічеллі і сонячну Флоренцію. Італійські прикраси є гармонійним поєднанням фантастичних мотивів, вишуканою неокласики і загадкової неоготики.

Модні тенденції диктують свої правила: блиск і масивність ювелірних виробів з жовтого золота продовжують перебувати на піку популярності. Серця модниць полонять яскраві і великі композиції. Їх особливість розкривається крізь призму неординарного мистецького задуму. Покази нових колекцій заповнюють інформаційний простір глянцевих журналів і визначають новинки модної індустрії.

Надзвичайно актуальними стали довгі сережки, які містять підвісні елементи. Вони легко торкаються плеча, немов дотик метелика. Такий акцент є визначальним, оскільки відрізняється своєю багатогранністю і невловимістю. Окремо варто виділити сережки-люстри, які продовжують чарувати модниць різноманіттям мініатюрних деталей.

Нестаріючої класикою вважаються також каблучки з жовтого золота. Вони можуть бути декоровані дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, але також не менш цікаво виглядають каблучки без вставок або прикрашені кольоровою емаллю.

Вибираючи прикраси на шию, підбирайте такі, в яких поєднуються великі елементи і яскраві деталі. Це буде свідчити про високий художній смак і вміння випереджати сучасність, а також визначено підкреслить область декольте.

Поради в глянцевих журналах повинні стати тільки натхненням, а вибирати саме вам. Радимо залишатися вірними особистих вподобань. Головне правило – коштовності повинні вдало поєднуватися, але оригінальним способом.

Неокласика: мінімалізм і класика

Всім відомі класичні напрямки, але що являє собою неокласика? Якщо брати музику, то це неймовірні композиції Людовіко Ейнауді. А ювелірні вироби з жовтого золота в цьому жанрі знаходяться на перетині базових тенденцій і екстравагантності. Лінійка ТМ «Francelli» з жовтого золота в цьому стилі поповнилася новими моделями, які відрізняються різноманітністю форм.

francelli_1

 

Акцент: флора і фауна

Флористичні мотиви дуже популярні навесні та влітку. ТМ Francelli представила оригінальні вироби, які вражають красою, легкістю і філософським підтекстом. Прикраси у формі метеликів і квітів – це безперечний символ компанії. При виготовленні застосовують інноваційні технології, які надають мініатюрним деталям абсолютно нового звучання. Прикраси з жовтого золота виглядають урочисто, але підходять і до повсякденного стилю. Навіть спортивний спосіб вдало доповниться легкими елементами квітів і ніжністю тендітних представників фауни.

Ювеліри ефектно підкреслили романтичність прикрас, а все це завдяки використанню квіткових композицій бузково-фіолетової гами, модного кольору маджента і сатинової текстури.

francelli_2

Неоготика

Ні для кого не секрет, що чорний колір обожнювала Коко Шанель. Саме він залишається незмінним атрибутом класичного стилю. Тренди додали йому розкішного блиску і звели на п’єдестал моди. Все це поєдналося в стилі «неоготика».

Такий стиль характеризується строгими канонами і певними рамками, але це не завадило італійським ювелірам створити шедеври серед ювелірних виробів. Поєднання золотого і чорного – це особлива експресія і витонченість!

francelli_3

ТМ «Francelli» – це відчуття свята в повсякденному житті!

НАЗАД