Блог
2020-12-15

Стильний образ: незамкнуті каблучки

Подобаються стильні золоті каблучки? Fashion-тренд ювелірних колекцій нового сезону – це незамкнуті каблучки, які можна носити різними способами.

TM Francelli представляє свої новинки незамкнутих каблучок. Дві моделі виконані у жовтому золоті, але відрізняються різними текстурами. Одна модель виконана з неймовірно популярного, останнім часом, рожевого золота. Каблучка виглядає жіночно і зухвало одночасно. Це як баланс мінімалізму і химерності в одній прикрасі. До того ж ця модель, як і дві інші, відкриває широке поле для експериментів зі стилем. Всі каблучки можна носити на різних пальцях, оскільки вони one size. Погодьтеся, це дуже зручно!

стильные золотые кольца

Незамкнуті каблучки дають повну свободу дій і дозволяють створювати безліч комбінацій, відповідних бажаного образу та стилю. Незамкнуті каблучки носять по кілька штук на одній руці, а також по дві каблучки на одному пальці. При цьому, виглядає вони гармонійно, оскільки не прикрашені камінням, стразами, та іншим декором.

fran2

Відчуйте тяжіння лаконічних форм, фактурного золота і модного дизайну. Сміливо експериментуйте зі стилем, а незамкнуті каблучки Francelli допоможуть вам блиснути оригінальністю, створити особливий стиль, і бути в тренді!

Незамкнутые кольца из желтого золота Francelli

НАЗАД