Блог
2021-01-15

Шик, блиск, об’єм: модні ювелірні прикраси 2021

Всесвітньо відомі дизайнери ювелірних прикрас продовжують лінію минулого сезону, додаючи більше шику, блиску і об’єму. Найбільш очевидна особливість, яка домінує в моді 2021 року, – габаритні і яскраві прикраси, будь то сережки, каблучки, кольє або браслети. Італійські бренди, на правах законодавців світової моди, явили світові свої оновлені колекції відповідно до модних віянь.

Розглянемо прикраси модного італійського бренду Francelli в світлі найактуальніших тенденцій поточного року.
Сережки були і залишаються найпопулярнішими жіночими прикрасами. Трендом літнього сезону стали масивні сережки – блискучі, довгі та фантазійні, які можна носити, як по дві, так і по одній.

Каблучки практично не поступаються сережкам за популярністю і користуються підвищеним інтересом у сучасних жінок. Нові колекції ТМ Francelli представлені великими, об’ємними каблучками. Колекція «Geometria» наповнена каблучками в формі геометричних фігур з гострими кутами, а фаворити колекції «Flora» – це ажурні каблучки, що перегукуються з темою флори. Яскраві, різнокольорові камені, обрамлені жовтим золотом, захоплюють блиском і грою фарб. Моделі з двома видами каменів, або коли великий камінь знаходиться в оточенні дрібніших каменів контрастного кольору – must have літнього сезону.

Модные ювелирные украшения

Ще один вид прикрас, який, нам жінкам так сильно полюбився – це намиста і кольє. Італійські ювеліри продовжують розвивати цей вид прикрас, адже вони здатні прикрасити навіть самий простий і демократичний образ. ТМ Francelli представила свої варіанти модного тренду: Dadi – довгі кольє з кулонами у вигляді кубів. Стильні моделі представлені в жовтому і білому золоті. Довжина їх становить 90 см, що дозволяє носити кольє як з глибокими вирізами одягу, так і з закритими горловинами.

Не вийшли з моди і масивні браслети, які виступають яскравим акцентом і захоплюють повністю увагу оточуючих. Як і раніше актуальне використання відразу декількох браслетів або ж ідентичних браслетів-скоб на обох руках. Такі браслети можуть бути виконані з дорогоцінних металів різних кольорів. Комплект Donna від Francelli представлений браслетом і каблучкою у вигляді ажурних бантів. Ексклюзивний дизайн, філігранне виконання і теплота жовтого золота заворожують. Одягнувши цей комплект вперше, ви не захочете розлучатися з ним ніколи!

модные украшения из Италии

Отже, основний посил модних ювелірних брендів – прикраси повинні бути яскравими, масивними і золотими!

Прикраси ТМ Francelli в інтернет-магазині stolychnashop.com.ua

НАЗАД