Блог
2020-12-15

Рожеве золото – ніжний тренд сезону

Ніжний рожевий відтінок домінує в жіночих образах практично повсюдно: в одязі та прикрасах. Саме рожевий колір асоціюється з ніжністю, романтичністю і жіночою чарівністю! Ювелірна мода не відстає від світових тенденцій і презентує золоті прикраси незвичайних відтінків, приділивши особливу увагу прикрасам з рожевого золота.

Fashion-тренд ювелірних колекцій – дорогоцінний метал з рожевим відтінком, а також вироби з різними комбінаціями рожевого і жовтого металів. Ювеліри та дизайнери модних брендів відзначають сплеск неймовірної популярності прикрас з рожевого золота.

Цей дивовижний колір дорогоцінного металу додає нотку жіночності кожному ювелірному виробу, занурюючи в ауру пишноти та гламуру.
ТМ Francelli, слідуючи модним тенденціям, представила новинку – каблучку Bouquet. Світ квітів, створений природою, є невичерпним джерелом натхнення для майстрів ювелірного мистецтва. Адже саме квіти змушують тремтіти жіночі серця, піднімають настрій і дарують атмосферу свята.

Модне поєднання рожевого і жовтого золота витончено прикрашає хвиля блискучих фіанітів. Фантазійна модель Bouquet буде чудово поєднуватися з предметами гардеробу або ж виступати самостійною прикрасою образу. Подаруйте собі дорогоцінний букет!

розовое золото

НАЗАД