Блог
2020-12-15

НОВОРІЧНА НІЧ 2016

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Нового року. Ретельно готуємося, купуємо подарунки, пакуємо їх, наряджає ялинку, будуємо плани на майбутній рік. І до дрібниць продумуємо деталі довгоочікуваного свята: де зустрічати, з ким, що вдягнути? Хтось любить галасливі вечірки, хтось зустрічає Новий рік за містом у колі друзів, хтось віддає перевагу теплої сімейної вечері в святковій атмосфері. Але для кожного це особливий вечір і готуватися до нього варто заздалегідь.
Важлива кожна деталь, і новорічне вбрання займає, чи не перше місце в списку передсвяткових приготувань у кожної жінки.

2016 рік – рік Вогняної Мавпи, а вона дуже любить вбиратися. Тому, щоб заслужити прихильність господині року – до вибору способу підійти потрібно з усією відповідальністю.

ВБРАННЯ
Для того щоб створити атмосферу комфорту вбрання не повинно сковувати рухів, підійдуть сукні з легких струмуючих тканин, костюми в піжамному стилі, пишні спідниці і тонкі блузи. Девіз новорічної ночі в рік Вогняної Мавпи – нестримні веселощі і несподівані пригоди. І одяг повинен сприяти загальній атмосфері, не обмежуючи вас в рухах. Мавпа добра і весела, і зневіри не потерпить. Від своїх підданих вона чекає життєрадісності, щасливих посмішок і настрою, оповитого відчуттям щастя в майбутньому році.

2016_2

Мавпа обіцяє подарувати кожному знаку зодіаку приємні зміни в житті. Новий рік захлесне нас новими, несподіваними, але обов’язково приємними подіями. Адже ми цього так хочемо!

ПРИКРАСИ
Щоб догодити господині року, варто зробити акцент на яскравих, які вибиваються з натовпу тканин, блискучих кольорах, незвичних образах і, звичайно ж, на золотих прикрасах. Адже, саме вони гідно доповнять будь-яке святкове вбрання, розставлять акценти і зроблять ваш образ незабутнім.

2016_3

ШИК І БЛИСК
Вогонь – ось, що повинно надихати на створення ідеального новорічного образу. Вогняна Мавпа, звичайно ж, любить ювелірні прикраси з золота з включенням дорогоцінних каменів або без них. Масивні кольє, екстравагантні сережки або стильні золоті браслети – вибирайте на свій смак. Скромність, біля новорічної ночі, не в фаворі. Одягніть золоте кольє у вінтажному стилі – Мавпа обов’язково оцінить ваш вибір належним чином. Навіть якщо ви не любителька помітних прикрас, час спробувати себе в новому, ефектному амплуа.

НАЗАД