Блог
2020-12-15

Новий тренд весняно-літнього сезону: подовжене кольє

Ми продовжуємо описувати останні ювелірні fashion-тенденції наступаючого сезону весна-літо 2020. Загальний модний тренд в даній області можна описати коротко: головне – довжина. Про довгі сережки ми вже писали, сьогодні настала черга кольє.

Бурхлива креативність і винахідливість дизайнерів представили світу довгі кольє, які можна носити як наперед, так і на спину. Дженіфер Еністон, Ніколь Кідман і інші зірки сміливо демонструють цю моду на червоних доріжках і модних показах.

fran2

Довгі кольє мають неймовірну здатність поєднуватися з безліччю різних предметів одягу. Їх можна надягати як у відкритий виріз, так і поверх одягу.

fran3

Італійські ювеліри ТМ Francelli представили свої варіанти модного тренду: довгі золоті кольє Dadi. Ці моделі можуть похвалитися фантазійними плетивами і стильними кулонами у вигляді кубів. Моделі представлені в жовтому і білому золоті. Довжина кольє 90 см.

fran1

Хочете бути модною і стильною в цьому сезоні? Оригінальне золоте кольє Dadi TM Francelli доповнить Ваш модний fashion-образ і підкреслить модний style.

TM Francelli

НАЗАД