Блог
2021-03-13

Нові колекції Francelli™

Nuova collezione ROSE

Яскравий букет троянд – прикраса мрії!
При створенні колекції використовувалися флористичні мотиви в модній кольоровій гамі. Яскравий зелений, фіолетовий і коричневий – які троянди красивіші, вирішувати Вам.
Основа колекції – сережки, каблучки і ​​кольє у формі троянд. При виготовленні колекції ROSE застосовувався новий спосіб доопрацювання золота, завдяки якому деталі прикрас отримали яскраві кольори. Це стало можливим завдяки nano-технології покриття золота тонким шаром кольорової кераміки. В результаті, виріб набуває незвичайного яскравого кольору і красивої текстурної поверхні. Nano-кераміка практично не відбивається на вазі виробу, оскільки наноситься дуже тонким шаром. В Україні аналогів таких виробів немає.

Коллекция Розы

Nuova collezione LE CHIAVI

Хитромудрої, округлої або звичної форми ключ – вибір за Вами. А для тих, кому важко визначитись з вибором, підійде підвіс з трьома різними ключами в жовтому, білому і рожевому золоті. Гладкі, блискучі і ваблячі – вони відкриють Ваше серце для нових почуттів.
У колекції також представлений підвіс-серце у вигляді замку. «Зумій підібрати ключ до мого серця» – каже він за Вас.
Колекція виконана за останніми модними тенденціям з використанням комбінування кольорів металу: жовтого, білого і рожевого. А для любителів монохрома є моделі тільки в білому і тільки в жовтому золоті.

Коллекция Ключики

Nuova collezione IL MERLETTO

Модні тенденції назвали мереживо трендом 2021 року.
Must have сезону ажурні і повітряні золоті прикраси.
IL Merletto – нова ексклюзивна колекція ТМ Francelli для створення приголомшливо красивих і привабливих образів.
Золоті прикраси сферичної форми виконані за унікальною технологією, яка додає об’єм і в той же час не збільшує вагу виробу. Філігранна робота італійських ювелірів створює ювелірні шедеври неймовірної краси!

Коллекция Кружево

Не сумнівайтеся, італійці знають толк в красі та стилі. Їх любов до жінок не дозволяє їм створювати щось, що не можна буде з першого погляду назвати шедевром. І саме з цієї причини Столична Ювелірна Фабрика в партнерстві з ТМ Francelli дарує унікальну можливість придбати ювелірні вироби, які уособлюють тепло, красу і моду Італії.
Прикраси ТМ Francelli мають особливу магію. Якщо Ви вже закохалися в них, значить вона діє!
Francelli – це філософія легкості і свята в повсякденному житті!

НАЗАД