Блог
2021-04-15

Модний ювелірний стиль 2021

До вибору прикрас кожна жінка ставиться з особливим трепетом. І це неспроста. Адже вони повинні підходити по стилю, перегукуватися з внутрішнім світом і неодмінно відповідати модним тенденціям.
Золоті прикраси стають все більш популярними, адже блиск і шик дорогоцінного металу неможливо не оцінити по достоїнству. Найпопулярніший метал прикрас – це жовте золото. Яскравий жовтий колір підходить абсолютно до будь якої кольорової гами одягу, кольоротипу шкіри, і крім того, виглядає завжди дорого і вишукано.
Отже, модні тенденції 2021. Що і як носити?

Коктейльні каблучки

Маленькі і тоненькі каблучки відійшли в минуле. Сьогодні каблучка – це вінець всіх аксесуарів. Є прихильницею класичного чорного плаття? Віддаєте перевагу ексцентричним нарядам? І в тому, і в іншому випадку – коктейльна каблучка додасть шарму вашому образу.
Коктейльні каблучки ТМ Francelli відображають наймодніші ювелірні тенденції, а саме – елементи флори і фауни. Особливо актуальні в цьому сезоні – метелики і квіти. Вибираючи між гладкою блискучою поверхнею або ж ажурною текстурою каблучки – ви не промахнетеся і будете в тренді в будь-якому випадку. Тут вже справа смаку.

Koktelnue kolca_7000x4500

Кольє-метелики
Як демонструють модні покази сезону, на піку популярності знаходяться кольє-метелики. Кращий антураж для них – це сукні або блузи з V-подібним вирізом, можливі відкриті плечі. Великий метелик або трохи менший, гладкий або ажурний, повністю золотий або з кольоровою емаллю – вибирати вам. Кожне кольє-метелик ТМ Francelli є унікальним і по-своєму прекрасним.

Kolie babochki_7000x4500

Сережки-люстри
Сережки – улюблена жіноча прикраса. А золоті сережки ще й найкрасивіша жіноча прикраса. Найпопулярнішими моделями ось уже кілька сезонів поспіль залишаються сережки-люстри. Блиск золота, філігранність виконання, стильний дизайн, зачаровуюча краса – це відмінні риси сережок Francelli.

Sergi lystru_7000x4500

Стильні браслети
Носіння одного браслета залишилося далеко в минулому. Головний тренд – кількість, тобто браслетів повинно бути декілька! Браслети ТМ Francelli нададуть вам безліч варіантів носіння і відкриють повну свободу дій: два однакових, надіті на обидві руки; браслет і годинник на одній руці; жорсткі браслети поверх рукавів; також актуальне поєднання різних кольорів металу і фактур.

Stilnue brasletu_7000x4500

Прикраси з емаллю
Ювелірна емаль – один з найпопулярніших і яскравих способів декоративної обробки прикрас. Емаль наноситься на ювелірний виріб вручну. Це тонка творчість, яка потребує максимальної точності – ювеліри можуть цілий день працювати над одним виробом. Прикраси з емаллю TM Francelli можна порівняти з художніми шедеврами. Наприклад, з картинами Ловілла Шанталь (Lovilla Chantal), сучасного італійського художника, кожна робота якого немов дзеркало, в якому видно навколишній світ очима художника.
Колекція представлена ​​незамкнутими каблучками в декількох кольорах. Крім дивного дизайну, дані каблучки ще й досить практичні – надягати можна на різні пальці в залежності від стилю і образу.

Ykrashenia s emaliy_7000х4500

Прикраси ТМ Francelli в інтернет-магазині stolychnashop.com.ua

НАЗАД