Блог
2020-12-15

Колекція «Золота геометрія»

Ювелірні прикраси геометричної форми сьогодні знаходяться на піку fashion-хвилі.

Основа геометричного стилю – трикутні і конусоподібні форми, які надають ювелірним виробам відчуття монументальності і урочистості. Дизайн включає в себе дуги і незграбності, і являє собою масивні геометричні прикраси. Великі кольє, сережки, каблучки і ​​кулони, – виразні, але без драматизму і зайвої експресії.

Дуже сміливі, об’ємні, вони буквально притягують сторонні погляди і відображають всю красу свого дизайну і фактури. Одягніть прикрасу геометричної форми, і вам забезпечено найкращий настрій на цілий день!

Ювелірні прикраси геометричної форми яскраво представлені в колекції ТМ Francelli «Золота геометрія». У прикрасах багато уваги приділено об’єму, пропорціям, лініям. Масивні на вигляд, але, в той же час, легкі на тілі, – вони здатні ефектно підкреслити цілісність вашого образу. Ніхто не зможе встояти перед такою «математикою»!

Золоте кольє ТМ Francelli – прикраса до вечірньої сукні і не тільки …

Трендом цього сезону виступають золоті масивні моделі ланцюгів у вигляді металевих пластин з великим неординарним плетінням. Збираєтеся на урочисту подію, фешн-захід або вечірку? Вам неодмінно підійде золоте кольє ТМ Francelli. Особливо органічно воно буде виглядати з сукнями темних тонів, але не забувайте, що золоті прикраси поєднуються з нарядами будь-яких кольорів і відтінків. Якщо Ви яскрава і неординарна особистість, сміливо можете комбінувати це кольє з повсякденним гардеробом.
Бажаєте виглядати яскраво і стильно? Оригінальне золоте кольє ТМ Francelli підкреслить Вашу індивідуальність.

treygolnik-kolie

Актуальні сережки з білого золота ТМ Francelli

Одне з найбільш популярних і улюблених жіночих прикрас – сережки. Напевно тому, що вони здатні підкреслити красу жіночого обличчя або нівелювати його недоліки. Сережки подовженої форми можуть візуально витягнути кругле обличчя, а сережки у вигляді кілець – навпаки, злегка округлити його.
Були і залишаються беззаперечними лідерами жіночих симпатій сережки з дорогоцінних металів.
Безперечний хіт колекції «Золота геометрія» ТМ Francelli – довгі сережки великого діаметру. Вони покликані підкреслити Ваш вишуканий стиль і оригінальність. Хочете бути чарівною? Додайте до свого образу сережки з білого золота ТМ Francelli.

sergi

Золотий кулон ТМ Francelli

Кулон – це вишуканий завершальний штрих до будь-якого образу. Сучасні кулони, як і стародавні амулети, мають магічну силу. Але це магія іншого роду – магія краси. Уміло підібраний кулон із золота однаково гарний як аксесуар на кожен день, так і як вишукана прикраса для особливих випадків. Купуючи золотий кулон на подарунок або для себе особисто, можете бути впевнені, він не втратить своєї актуальності. Модною ця ювелірна прикраса є вже протягом тисячоліть.
Золотий кулон ТМ Francelli покликаний стати вашою улюбленою прикрасою, з ряду тих, що носять цілодобово. Модний, стильний, оригінальний – він буде притягувати захоплені погляди оточуючих і вигідно підкреслювати Ваш образ.

podves

Незалежно від того, чи любите ви максимально прості аксесуари або, навпаки, віддаєте перевагу складним формам, геометричні прикраси ТМ Francelli припадуть Вам до смаку.

НАЗАД