Блог
2020-12-15

Італійський стиль 2021

Всі, хто бував в Італії, вважають, що це місце схоже на рай. Ця країна унікальна всім: своєю культурою, кухнею, колоритними і яскравими жителями, особливим відчуттям стилю. Кожен італієць ввібрав це почуття з молоком матері. Італія – ​​це буквально двері в моду. Недарма, одна з її столиць – Мілан. Багато світових знаменитостей надають перевагу виробам, які народилися в Італії, старанно створені креативними дизайнерами-італійцями.

Само собою, ювелірна мода в цій країні дуже примітна. Італійський стиль – це саме те, що Вам варто взяти на замітку. Повірте, сміливі дизайнерські рішення можуть стати зброєю, яка вразить оточуючих наповал.

Особливістю італійського стилю в прикрасах є масивність і, найчастіше, відсутність каменів. Це спадщина, яку італійці взяли у древніх етрусків. Їх прикраси були вершиною ювелірного майстерності і славилися далеко за кордоном сучасної території Італії. Етруски вважали золото даром сонця, і тому використовували його, виливаючи в прекрасні форми, створюючи шедеври, які не потребували доповнення у вигляді каменів. Сучасні дизайнери шанують пам’ять славних предків і несуть історію і традиції своєї країни в сучасній моді.

 
Кольцо 153965ж
 

В Україні ТМ Francelli представлена ​​у фірмових магазинах та інтернет-магазині Столичної Ювелірної Фабрики™. Прикраси цієї торгової марки дуже яскраві, сміливі і незвичайні. Шанувальниця моди не зможе пропустити шанс придбати їх. Абсолютно все – золоті браслети, сережки, кольє, – мають неповторну південну родзинку.
Прикраси, зігріті сонцем Італії, є чудовим бажаним подарунком. Вміле поєднання матового і глянцевого блиску в одному виробі? Звісно! Поєднання білого і жовтого золота, те, що дизайнери всього світу зараз особливо цінують? Так, це все є в ювелірних виробах Francelli.

 
Кольцо 153962ж
 

Не варто боятися масивності прикрас: у 2021 році це один з провідних трендів. Давно минув час, коли це вважалося зухвалим, зараз це сучасне віяння моди виділить Ваш образ з тисяч інших. Масивне кольє або сережки покажуть усім Ваше прекрасне почуття стилю, розуміння моди, сміливість і чуттєвість, адже тонке зап’ястя буде здаватися ще ніжнішим, підкреслене браслетом, або ж лінія шиї стане ще більш витонченою, якщо Ви надягнете масивні сережки. А що може бути прекрасніше ключиць і лінії декольте, майстерно прикрашених яскравим кольє?
Не сумнівайтеся, італійці знають толк в красі і стилі. Їх любов до жінок не дозволяє їм створювати щось, що не можна буде з першого погляду назвати шедевром.

 105129ж
 

ТМ Francelli в партнерстві зі Столичною Ювелірної Фабрикою™ дарують унікальну можливість придбати ювелірні вироби, які уособлюють тепло, красу і моду!

Прикраси ТМ Francelli в інтернет-магазині stolychnashop.com.ua

НАЗАД