Блог
2020-12-15

Італійське золото: від витоків до модних брендів

Екскурс в історію

Виробництво золотих прикрас в Італії почалося тисячі років тому. Етруски, що населяли території сучасної Тоскани, в 11-7 століттях до нашої ери, відчували величезну пристрасть до прикрашення. В ті часи, використовувалася особлива техніка роботи з золотом, яка полягала в приварювання найдрібніших гранул металу до тонкої пластини. Таким чином, виходив задуманий візерунок.

Традиції і сучасні технології

Сьогодні, для виробництва золотих прикрас італійці використовують сучасні технології. Однак, віддаючи данину минулому, поряд з високими технологіями, деякі ювеліри використовують і техніку гранулювання. Тим самим, підкреслюючи прихильність тисячолітнім традиціям, і ще тому, що в результаті вироби виходять неймовірної краси!

Жовте золото

Традиційно, італійські ювеліри використовують жовте золото для створення модних ювелірних прикрас. Жовте золото отримує свій незвичайний сонячний колір за рахунок високого вмісту срібла та відсутності міді в сплавах. Однак італійські майстри, враховуючи модні тенденції, для виробництва прикрас використовують також і біле золото. Прикраси, зроблені італійськими ювелірами, відрізняються ретельною обробкою деталей і шліфуванням, вони не залишають байдужими справжніх цінителів ювелірного мистецтва.

Законодавці моди

Італія – ​​третій в світі виробник золотих прикрас. Однак за частиною дизайну, Італія була і залишається світовим лідером. Модні прикраси виробляють саме тут. Цей факт визнають усі гравці ювелірної індустрії.

Модні бренди Італійські бренди захопили лідерство в якості законодавців світової ювелірної моди. Серед інших відомих італійських брендів – Francelli. Золоті прикраси ТМ Francelli – яскравий зразок італійського стилю в ювелірній справі.

Італійські ювеліри, що створюють золоті прикраси ТМ Francelli, використовують сучасні технології Elektroform і Electrofusion. Передові технології в поєднанні з модним дизайном дозволили створити унікальні прикраси класичного стилю в сучасній інтерпретації. ТМ Francelli презентує колекції прикрас, виконаних в стилі неокласика. Поєднавши в собі багатство класики і всі побажання сучасної жінки, стиль італійських модних прикрас Francelli став фаворитом в ювелірному світі.

Модні італійські прикраси доступні і українським шанувальникам fashion-тенденцій. Сережки, каблучки, браслети і кольє ТМ Francelli вдало поєднуються як з діловим костюмом, вечірньою сукнею так і одягом в стилі «casual». Вони здатні прикрасити будь-який наряд, так як виглядають приголомшливо елегантно і стильно.

istokifrancelli

Купівля золотої прикраси TM Francelli – це і шанс не відстати від моди, і вдале вкладення коштів в якісну прикрасу, що представляє художню цінність і демонструє хороший смак її власниці.

TM Francelli

НАЗАД